Telefon altyapısı olmadan internet, Türk telekom altyapısı olmadan internet
Size yardımcı olalım...↓
BAŞVURUAlyapı SorguYardım İste

İnternet altyapısı yok ne yapmalıyım, binada internet altyapisi yok

Binamızda internet altyapı yok

Oturduğunuz binada veya evinizde internet yoksa altyapısız internet kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Normalde en yaygın internet altyapısı Türk Telekom tarafından sunulan yapıdır. Bu altyapı sayesinde diğer internet firmalarıda hemen her yere Adsl, Vdsl ve Fiber internet paketleri sunar. Telefon altyapısı olmadan internet, Türk telekom altyapısı olmadan internet kullanımı düşünüyorsanız ya uydu üzerinden hizmet veren firmalarla görüşerek hizmet alacaksınız ya da aşağıda ayrıntılarını paylaştığımız internet hizmetinden faydalanacaksınız.

İnternet altyapısı yok ne yapmalıyım, binada internet altyapisi yok

Turkcell tarafından sunulan “Superbox” isimli Mobil şebeke üzerinden çalışan bu hizmet telefon veya telekom altyapısına ihtiyaç duymaz. Normalde GSM (Mobil) verilen hizmetler taşınabilir olur ve abone dilediği yere Mobil modemini taşıyabilir ancak Superbox kutusunda bu şekilde hizmet verilmez.

Altyapısız internet için aldığınız bu kutu içerisinde GSM hattı barındırı ancak ev interneti için hizmet sunduğundan sabit adreste kullanılabilir. Adresinize en yakın şebekeye göre ayarlanan bu cihazın şebekesi değiştiğinde çalışmaz. Tıpkı modem gibidir ve cihazınızı adres çevresinde kullanabilirsiniz.

Altyapısız internet fiyatı

Altyapısız internet fiyatları normal Adsl, Vdsl, Fiber paketlerinin 2 katındadır. Cep telefonu hattınız üzerinden bir kampanyadan yararlanmaya kalsanız daha fazla ödersiniz. Bu pakette limitli 50 GB kota bulunur. Kota dolumunda otomatik kapanır.

Hem taahhütlü hem de taahhütsüz olarak yararlanabileceğiniz kampanya fiyatları şu şekildedir;

  • 50 GB Limitli: 139 TL
  • 100 GB Limitli: 199 TL
  • 200 GB Limitli: 249 TL

Bu kampanyalar 24 ay taahhütlü altyapısız internet fiyatlardır.

Taahhütsüz olarak almaya kalkarsanız fiyatlar şu şeklide değişir;

  • 50 GB Limitli: 159 TL
  • 100 GB Limitli: 219 TL
  • 200 GB Limitli: 269 TL

Altyapısız internet hızı

Altyapısız internet hizmeti 4.5G üzerinden verildiğinden normal internetlere göre daha hızlıdır. Aklınıza normal olarak hızlı internet daha fazla kota mı harcar sorusu gelebilir. Hızlı internetin kotaya yansıması tamamen dolaşım ve indirmeler/yüklemelerle alakalıdır. Daha hızlı film izlersiniz ancak kapasitesi kadar kota harcarsınız. Tamamen kullanımınıza bağlı olarak kotanızı harcayacaktır.

Altyapısız internet başvuru

Altyapısız internet başvurusu yapmanız için yukarıdaki başvuru yap butonuna tıklayarak formu doldurmanız yeterlidir. Mesai saatleri içerisinde tarafınıza dönüş sağlanarak bilgi verilecektir.

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.

Yorumlar

Burada yorum yok.. bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP