Faturasız hattımı faturalıya dönüştürmek istiyorum
Size yardımcı olalım...↓
BAŞVURUAlyapı SorguYardım İste

Hattımı faturalı yapmak istiyorum

Hattımı faturalı hat yapmak istiyorum

Hattımı faturalı yapmak istiyorum ne yapmam lazım? Faturasız hat kullanan Turkcell, Vodafone, Avea (Türk Telekom), Bimcell müşterileri hatlarını faturalıya çevirmek için bazı belgeleri hazırlamalıdır. Hattı mevcutta kullandıkları operatörün faturalısına geçirebilecekleri gibi aynı zamanda hattı bir başka firmanın da faturalı hattı haline getirebilirler.

Not: Sitemiz üzerinden Vodafone faturalı ve Turkcell faturalı hat başvurusu yapabilirsiniz.

Hattımı faturalı yapmak istiyorum hangi belgeler gerekiyor?

Eğer 18 yaşından küçük değilseniz adınıza kayıtlı bir sabit fatura gerekecektir. Bu faturanın tarihi ise son 2 ayı geçmemelidir. Doğalgaz, elektrik, su, sabit internetler veya faturalı TV hizmetlerinin faturaları ile kredi kartı ekstresi, araç ruhsatı, ikametgah (onaylı) gibi belgelerle alınabilir. Faturalar eş, anne veya baba adınaysa ek bir form imzalanarak faturalı alınabilir. İmzalanacak formu fatura sahibi imzalamadır. Bunun haricinde ise kimlik fotokopisi ile abonelik sözleşmesinin imzalanması yeterlidir.

Bu belgeler haricinde diğer alternatif belgeleri öğrenmek için tıklayın.

Hattımı faturalı yapmak istiyorum Türk Telekom

Turkcell, Vodafone, Pttcell, Teknosacell, Bimcell üzerinden faturasız hat kullanan müşteriler hatlarını Türk Telekom faturalı yapabilir. Yukarıdaki evrakları temin ederek Türk Telekom mağazaları veya turktelekom.com.tr sitesi üzerinden ya da 444 1 444 müşteri hizmetleri üzerinden bşvuru talebi ileterek işlemi gerçekleştirebilir.

Hattımı faturalı yapmak istiyorum Vodafone

Vodafone RED, PASS gibi özelliklerden yararlanmak isteyen Turkcell, Türk Telekom (Avea), Pttcell, Teknosacell, Bimcell müşterileri yukarıdaki belgeleri hazırlayarak sitemiz üzerinden başvuru yaparak faturalı hat alabilirler. Herhangi bir ek ücret ödemelerine gerek yoktur. Evraklar adrese teslim edilir.

VODAFONE BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN

Hattımı faturalı yapmak istiyorum Turkcell

Turkcell ile dakika, sms, internet bol paketlerden veya Lifecell avantajlarından yararlanmak isteyen Vodafone, Türk Telekom (Avea), Pttcell, Teknosacell, Bimcell aboneleri hatlarını Turkcell yapabilir. Sitemiz üzerinden başvuru imkanınız bulunmaktadır.

TURKCELL BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN

Notlar:

Hattını faturalıya taşımak isteyen müşterir eğer sitemiz üzerinden başvuru yaparsa ilgili firmaya ait yetkili müşteri temsilcileri tarafından aranarak numara seçme, tarifeler ve paketler hakkında detaylar alarak işlemi tamamlayabilirler.

Hat taşımalarda numara müşteri talep etmedikçe değişmez, başvuru süresince hatta kapanma olmaz, ek ücret yansıtılmaz, teslimatlar için kargo/kurye bedeli eklenmez.

Eğer işlemi 18 yaşından küçükler yapacaksa; anne veya babanın notere giderek Muvafakatname belgesi almaları gerekecektir. Fiyatı 60 TL olan bu belgenin amacı çocuğuna faturalı hat için izin vermektir. Belgenin yanında diğer evraklarında verilmesi gerekecektir.

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.

Yorumlar

Burada yorum yok.. bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP