İnternet ve Gsm operatörler arası değişim formu, ISS değiştirme

Hat taşıma formu, internet geçiş ve fiber geçişi başvuru

Hat taşıma formu ve geçiş formu

Hat taşıma, numara taşıma, internet taşıma, yalın ve fiber geçiş işlemleriniz için Turkcell Faturalı, Avea Faturalı, Vodafone Faturalı, Türk Telekom, Vodafone Süpernet, Turkcell Superonline, TurkNet, TTNET, Millenicom, Dsmart, Digiturk, Kablonet (Uydunet) için başvuru ve değişiklik gibi faturasızdan faturalıya geçiş için de talepte bulunabilirsiniz.

Aşağıdaki formu doldurmadan önce şu 3 maddeye dikkat ederseniz size daha iyi yardımcı olabiliriz;

 1. Faturalı cep telefonları için Turkcell ve Vodafone harici geçiş ve numara taşıma hizmeti veremiyoruz. (Yeni faturalı hat alabilirsiniz veya diğer faturalı ya da faturasız hatlarınızdan bu iki firmaya geçiş yapabilirsiniz.)
 2. Aynı firma içerisinde internet tarife değişikliği yapamıyoruz. Firma değişimleriniz için talepte bulunabilirsiniz. (Yeni internet açılışı yaptırabilirsiniz)
 3. Adsl internet kullanan fibere geçiş, telefonlu kullanan telefonsuz (yalın) internete geçiş, yalın kullananlar ise telefonlu hat için başvuruda bulunabilir.

Başvuru formu

Kullanım koşulları

Eğer aynı firma üzerinden Yalın’a geçiş yapmak istiyorsanız CHURN sayılmaz, tarife değişikliğine girer. Mevcut interneti başka firmanın Telefonsuz internet kampanyasına taşımak istiyorsanız başvuru formu doldurularak bizden destek alabilirsiniz.

 • İnternet hattı veya faturalı cep telefonu hattı sahibi dışında hizmet verilemez.
 • Başvuru aşamasından sonra mesai saatleri içerisinde aranırsınız. Pazar günleri yapılan başvurulara pazartesi dönüş sağlanır.
 • Faturasız hattan faturalı hatta geçiş başvurusunda bulunabilirsiniz.
 • İnternet hattınız için sadece tarife değişikliği istiyorsanız yardımcı olamayız. Nakil, devir, iptal, hat dondurma gibi işlem talepleriniz için Müşteri Hizmetleri ile görüşme sağlamalısınız.
 • Başvuru formu sonrasında ek ücret alınmaz, harici bir ücret ödemezsiniz.
 • Kampanyalar, tarifeler, paketler internet sağlayıcı ve GSM operatörleri üzerinden verilen fiyatlara göre belirlenir. Ek ücret, fiyat zammı, tarife indirimi gibi durumlar söz konusu değildir. Tarife veya paket kampanyası ne ise ücretiniz faturanıza aynı şekilde gelir.
 • Kargo/kurye, kurulum, teknik servis hizmetleri için ek ücret veya faturaya ücret yansıması söz konusu değildir.
 • Gün içerisinde yapılan başvurulara aynı gün, mesai saatleri dışında yapılan başvurulara sonraki gün mesai saatleri içerisinde dönüş yapılır.
 • Tüm başvurular için abonelik isteyen kişinin veya hat sahibinin kimlik fotokopisi alınarak sözleşmenin imzalanması adreste sağlanır. Sözleşmeler ve tarife formları adresinize ücretsiz gönderilir.
 • Yeni internet, yeni fiber ve diğer operatörler arasında internet taşıma ile  ISS ve GSM operatör değişim taleplerinizi tek başvuru formu üzerinden iletebilirsiniz.
 • Başvuru açılma süreleri: Yeni GSM 1-2 gün, GSM taşıma 3-4 gün, yeni internet 3-4 gün, internet taşıma 7-10 günlük süreçler alabilir.
 • Bimcell, Pttcell, Teknosacell, Avea gibi GSM hattı kullanan (faturalı/faturasız) müşteriler Turkcell ve Vodafone taşıma işlemlerinden faydalanabilir.
BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.
SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP