Vodafone faturalı hat ücreti, faturalı hat almak için ikametgah
Size yardımcı olalım...↓
BAŞVURUAlyapı SorguYardım İste

Hat almak için gerekli belgeler Vodafone, Vodafone abonelik sözleşmesi örneği

Vodafone hat nasıl alınır, Vodafone hat başvurusu yapmak için gereken belgeler

Vodafone hem bireysel hem de kurumsal anlamda Dünyanin en büyük iletişim ağlarından biridir. Faturalı hat, faturasız hat, bireysel ve kurumsal olarak diğer operatörlerden geçişlerde ve yeni abonelerine cezbedici kampanyalar sunar. Kolayca Vodafone hat alabilirsiniz. Bu yazımızdan hat başvurusu, gereken belgeler, sözleşme örneği, ikametgah ve faturalar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Not: Sadece kimlik fotokopinizle faturalı hat veya faturalıya geçiş yapabilirsiniz. Aşağıdaki başvuru formunu doldurmanız yeterlidir.

Vodafone abonelik sözleşmesi örneği;

Abonelik sözleşmesini görmek için tıklayınız.

Vodafone hat başvurusu nasıl yapılır?

Vodafone hat almak istiyorsanız sitemiz üzerinden başvuru formu ile kısa sürede hat alabilirsiniz. Başvuru yaptığınızda müşteri hizmetleri size dönüş sağlayarak kampanyalar ve yeni numaranızı seçtikten sonra hat ve sözleşmenizi evinize veya işyerinize kısa sürede göndererek başvurunuzu tamamlayacaktır.

Başvuru yapmak için tıklayın;

Hat almak için gerekli belgeler vodafone

Eğer bireysel aboneyseniz sizden faturalı hat için şu belgeler talep edilecektir;

 • Abonelik sözleşmesi (Kapınıza gelecek ekipler tarafından teslim edilir)
 • Kimlik fotokopisi (ehliyet, pasaport, evlilik cüzdanı, kamu kimlik belgesi, basın kartı, avukat kimliği, Tsk kimlik belgesi olabilir.)
 • Adınıza düzenlenmiş 2 ayı geçmemiş sabit bir fatura

Şunlardan biri varsa hat alabilirsiniz;

 1. Ev telefonu faturası, Ttnet faturası veya diğer internet firmalarına ait Superonline, Turkcell, Avea, Pttcell, TeknosaCell, Vodafone, Türk Telekom, Dsmart, Digiturk, Tivibu, Millenicom, TurkNet gibi firmalara ait fatura.
 2. Evde kullanılan elektrik, su, doğalgaz fatura.
 3. Kredi kartı ekstresi.
 4. Kamu kurumlarında çalışıyorsa kimlik belgesi.
 5. İkametgah
 6. Araç (araba ruhastı), Otomobil, Kamyon, Kamyonet, Tır, Minibüs, Otobüs, Traktör ruhsatı olabilir.
 7. Aslı gibidir olarak kaşelenmiş ödeme makbuzu.
 8. Çiftçi belgesi

Kurumsallar içinse;

 1. Yetkili kimlik fotokopisi
 2. İmza sirküsü
 3. Şirket evrakları

Başvuru işleminizi yaptıktan sonra yukarıdaki evraklar hat teslimi ile sözleşmenizi getiren personel tarafından alınacak, sözleşmeniz imzalatılarak bir nüshası ve hattınız sizde bırakılarak başvurunuz tamamalanarak hattınız aktif edilecektir.

Faturasız hatlarda ise;

 • Kimlik yerine geçen belgeniz,
 • GSM sözleşmesi yeterlidir.

Not: Faturasız hat başvurusu sitemiz üzerinden yapılamaz. Sadece faturalı hat başvurusu yapılabilir.

Tarifemi nasıl belirleyeceğim?

Önceden faturalı hat tarifelerinden birine karar vermediyseniz başvuru formunun ardından arayan temsilci tarafından sunulacak en uygun kampanyalardan birini tercih ederek işlemi tamamlayabilirsiniz.

Hat başvurusu kaç günde aktif olur?

Yeni başvurular aynı gün içerisinde aktif olacaktır. Sözleşmenizi imzalamanız ve kimlik fotokopinizin teslim hızına bağlı olarak değişir. Diğer operatörlerden geçişlerde bu süre 5 günü bulabilir.

Hattımı ve sözleşmemi nasıl alırım?

Sözleşmeniz ve yeni telefon hattınız siz hangi adrese gelsin istiyorsanız ilgili bölgesel ekipler tarafından adresinize teslim edilir. Sizin bir mağaza veya Vodafone Cep merkezlerine gitmenize gerek kalmadan kısa sürede işleminiz tamamlanır.

Numara seçme

Yeni başvurularda talebinize göre sizi arayan temsilci ile numara seçimi yapabilirsiniz. Mevcut abonelerin numara taşımalarında numaralar aynı kalır ancak abone isterse yeni numara ile değiştirebilir.

Faturalı hat ücreti

Faturalı hat için ek bir ücret talep edilmez. Vergiler ve aktivasyon ücretleri eğer varsa ilk faturanıza veya taksitli olarak yansıtılır. Sizin hat alırken ücret ödemeniz gerekmeyecektir.

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.

Yorumlar

Burada yorum yok.. bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP