Hakkında

Hakkında

“Megabits Per Second” hakkında

Megabits per second (http://megabitspersecond.net) Ttnet (Türk Telekom), Vodafone (Süpernet), Millenicom (Doping), Turksat Kablo – Kablonet (Uydunet), Turkcell Superonline, TurkNet kampanyalar, yardım, destek ve bilgiler sunan bilgi platformudur.

Sitemiz üzerinden yapılan internet başvuruları ilgili firmanın Çözüm Ortaklarına yönlendirilmektedir. Başvuru aşamanızdan sonra tercih ettliğiniz firmanın Müşteri Hizmetleri tarafından aranırsınız.

Kullanıcıya bilmediği veya merak ettiği sorunlar hakkında çözümler sunmayı amaç edinen internet sitesi herhangi bir kuruma bağlı çalışmamaktadır.

Güncel kampanyalar, duyurular ve yardım konularında çeşitli araştırmalar ve kaynaklar üzerinden derlenen bilgiler kullanıcı ile tek site üzerinden tüm ISS (İnternet Servis Sağlayıcı) kurumlarına ait paylaşımlar yayımlanmaktadır.

Doğru bilgi ve güncel yardım konularını amaç edinen web sitemizde; bilgi eksikliği, hatalı yazımlar gibi çeşitli küçük sorunlar oluşabilir.

Yazılarda hatalı, eksik, yetersiz bilgiler veya bir başka konuda bizimle iletişim kurabilirsiniz.

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.
SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP