Fiber hat sorgulama, fiber internet sorgulama , fiber sorgulama ekran
Size yardımcı olalım...↓
BAŞVURUAlyapı SorguYardım İste

Fiber internet nerelerde var, fiber internet nerede, fiber nerede

Fiber internet altyapısı nerede, fiber altyapı sorgulama

2018 yılı için fiber internetlerin önemi biraz daha artacak. İnternetlerde yıl sonu geldiğinde (2018 sonu 2019 başı) hızların önemli olduğu ve dolayısıyla akk, akn’in ortadan kalkışı bizi internetin en hızlısı arayışına yönlendirecek Fiber internet nerelerde var, fiber internet nerede, fiber nerede, fiber hat sorgulama, fiber internet sorgulama , fiber sorgulama gibi taleplerimiz doğal olarak çoğalmış olacak.

Fiber nerede?

Ortak altyapı kullanımı sayesinde TurkNet, Ttnet (Türk Telekom), Vodafone Süpernet, Superonline, Millenicom, Dsmart, Digiturk gibi firmalardan ayrıca fiber internet altyapısı alabiliyoruz. Bu firmaların kendi altyapılarının olmadığı bölgelerde yine bir başka altyapı sağlayıcının fiberinin çekili olması kampanya tercihi yapmaya olanak verir.

Örneğin; Vodafone, Millenicom, Digiturk, Dsmart uygunluğa göre Superonline altyapısı üzerinden kampanya sunmaktadır.

Fiber altyapısı nerede, fiber altyapı sorgulama

Sadece bir tek firma üzerinden altyapı sorgulamak aynı zamanda eksik bilgi almanıza neden olacağından dolayı bu işlemi aşağıdaki formu doldurarak sizin adınıza tüm firmaların ortak altyapısı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Fiber altyapı sorgulama formu, fiber internet sorgulama ekranı

Not: Yukarıdaki formu doldurduğunuzda Kablonet dahil tüm firmalara ait sorgulamaların yapılarak hem fiber altyapı çekili mi hem de alabileceğiniz maksimum hız bilgisi için bırakacağınız telefon numarası ile size dönüş yapılır.

Fiber yok 100 Mbps hız alabilir miyim?

Fiber sorgulama yaptığınızda altyapınızda fiberin çekili olmadığını ancak 50 Mbps, 60 Mbps, 80 Mbps hatta 100 Mbps varan hızda internet alabileceğinizi görebilirsiniz.

Bu hızı almanın açıklaması; bölgenize gelen bir fiber altyapı mevcuttur. Kutuya kadar gelen bu altyapıdan sonrası (eve kadar) bakır kablo üzerinden VDSL olarak hızlı internet hizmetinin sunulmasıyla gerçekleşir.

Benim evime fiber çekilmedi düşüncesinde olabilirsiniz ancak sokak, mahalle gibi size yakın olan bölgelerden hız desteği alabilirsiniz. Mevcuttaki hızınızı daha hızlı bir internetle değiştirmekte bu sayede olacaktır. Herhangi bir firma sizi arayıp hattınız …… kadar hızı destekliyor size 2 kat, 3 kat daha hızlı internet verelim demesinin altında yatan da bu konudur.

Hızlı internete geçiş için ne yapmalıyım?

Yukarıdaki formu doldurup size dönüş yapılmasını sağladığınızda altyapı sonucuna göre sunulan teklifleri onaylamanız yeterlidir. Onay verdiğinizde yetkili kişiler tarafından size sözleşmeler gönderilecektir.

Fiber internet’in anlamı: Fiber optik kablolar üzerinden verilen data hizmetidir. Bu hizmetle birlikte 1000 Mbps’ye varan hızda internet alınabilir.

Fiber varken ADSL alınır mı?

Fiber internet altyapısının olduğu yerlerde ADSL internet yerine 10 Mbps, 24, 25 Mbps, 35 Mbps hızlarda fiber kampanyalar önerilir.

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.

Yorumlar

Burada yorum yok.. bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP