Evime fiber internet hattı bağlatmak istiyorum nasıl başvuru yaparım?
Size yardımcı olalım...↓
BAŞVURUAlyapı SorguYardım İste

Fiber internet başvurusu

Evimde fiber internet kullanmak istiyorum?

Fiber internet başvurusu, evde internet tercihim fiber internet olsun! İnternet hattı bağlatmakla mevcut fiber internet bağlantısı yapmak ayrı konular. Bu yazımızda mevcut internet hattı olanlar için talep etmeleri durumunda Türk Telekom, Vodafone, Superonline, TurkNet, Millenicom, Kablonet, Ttnet gibi internet sağlayıcıların altyapılarına göre başvuru yapabilirsiniz. Aşağıdaki başvuru formunu doldurduğunuzda Tüm operatörlerden altyapı kontrolünüz sağlanarak size uygun gelen hangi kampanya ise o kurumun Fiber internet bağlantısını aktif ederek internet kullanmaya başlayabilirsiniz.

Fiber internet başvuru formu:

Not: Başvuru yaptığınızda talebinize göre hangi kampanya sizin için idealse o kampanyaya başvuru yapmış olursunuz. Size tüm seçenekler başvuru yaptığınızda bıraktığınız telefon numarası üzerinden dönüş sağlanır.

Apartmanda Fiber altyapı yok nasıl başvuru yaparım?

Öncelikle Fiber internet altyapınız yoksa bile VDSL üzerinden 100 Mbps’ye varan hızda internet alabilirsiniz. Bu bağlantı mevcut fiber sonrasında bakır kablo aracılığı ile apartmanıza veya binanıza çekilerek aktifleştirilir veya binaya gelen bakır kablonun ucundan fiber bağlantısı yapılarak 25, 50, 100 Mbps gibi bağlantılar yapılabilir. Bu hizmet için mevcutta altyapınızın sorgusunun yapılması yeterlidir. Kontrolü bizim sağlayarak size dönüş yapmamız için yukarıdaki formu kullanın.

Hiç Fiber altyapısı yok!

Binaya nasıl bağlanır, apartmana fiber internet başvurusu, apartmana fiber bağlatma, türk telekom fibernet hattı nasıl alınır? Gibi sorularınız varsa bu sizin tek başınıza başvuru yaparak fiber çektirebileceğiniz anlamına gelmez. Yeni yerleşim yerlerinde altyapı için Türk Telekom’a dilekçe yazarak başvuruda bulunmalısınız. Dilekçedeki kişi sayısı ne derece fazla ise talebiniz o derece önem arzeder. Tek başına ben fiber çektircem diyorsanız işiniz zordur. Fiber altyapılar yüsek maliyetli yapıdır. Bu yapının kurtara bilmesi için yüksek abone potansiyelli sitelerin tercih edilmesi bu yüzdendir.

Superonline, TurkNet, Vodafone, Millenicom gibi firmaların yüksek potansiyelleri siteler tercihindeki asıl nedenlerden biri abone yoğunluğudur ancak Türk Telekom omurgası ile mevcutta yapı FİBER İNTERNET olarak sürekli genişlemektedir. Diğer firmalar ise kendi altyapıları olmadığında Türk Telekom fiber altyapısını kullanarak hizmet verebilir.

Türk Telekom internet altyapısı talepleriniz Türk Telekom müdürlüğüne yapacağınız bir dilekçe olmalıdır. Dilekçeyi verir vermez altyapı çekilir gibi düşünceniz olmasın aylar hatta yılı bile bulabilir. Öngüler size dilekçeniz veya görüşmenizle birlikte süre olarak belirtilir.

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.

Yorumlar

Burada yorum yok.. bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP