Yeni faturasız hat alırken kaç para öderim?
Size yardımcı olalım...↓
BAŞVURUAlyapı SorguYardım İste

Faturasız hat fiyatları 2018, faturasız hat alma ücreti 2018

Faturasız hat fiyatları 2018

Yeni simkart almak istediğinizde faturasız hat alma ücreti (kontörlü hat) ödemek durumundasınız. 2018 yılında da Turkcell, Vodafone, Türk Telekom, Avea, Bimcell gibi faturasız hat sağlayan GSM operatörlerinin uygulamış olduğu Faturasız hat fiyatları bulunmaktadır. En ucuz faturasız hat fiyatı buradadır.

Yeni faturasız hat ücretleri: 4 GB internet + 40 TL hediye toplam hatla beraber  (Peşin 60 TL)

Faturalı hat başvurusu ücretsizdir. (KİMLİK YETERLİ)

Faturasız ve faturalı hat başvurusuAvea yeni faturasız hat fiyatı

Türk Telekom (Avea) faturasız yeni hat alma ücreti ortalama 70’ye gelmektedir. Bu hatta 70 TL ödediğinizde internet+SMS+Dakika paketi de almış oluyorsunuz. Yani ücretin yarısı havaya gitmiş geri kalan diğer yarısı ise mevcutta aldığınız paket/tarife olarak seçiminize göre değişmektedir. Eğer yüksek kapasiteli bir tarife isterseniz örneğin 45 TL olan bir kampanyadan yararlandığınızda 80-90 TL gibi rakamı peşin olarak ödemeniz gerekecektir.

Vodafone yeni faturasız hat fiyatı

Vodafone faturasız hat ücreti yine aynı şekilde 70 TL gibi rakama en düşük tarifesiyle birlikte gelmektedir. Ortalama 70 TL ödeyen bir abone 4 Gb internet, 1000 SMS ve 1000 Dakika görüşmesi olan bir tarifeye geçmiş olur. Tarife yetmez daha üstü almak istedğinizde ise 90 TL gibi peşin para ödemek durumundasınız.

Turkcell yeni faturasız hat fiyatı

Bir Turkcell mağazasına faturasız hat almak için gittiğinizde en düşük 65-70 TL gibi parayı cebinize koyun. Bu ücretin karşılığında size 3 GB internet+1000 dk+1000 SMS ve içerisinde çeşitli avantajları bulunan tarifelerden biri verilecektir. Avea ve Türk Telekom‘da olduğu gibi tarifenizi yüksek isterseniz vereceğiniz peşin ücretde paketinize göre yükselecektir.

Bimcell yeni faturasız hat fiyatı

Bimcell hattı bildiğiniz gibi Avea (Türk Telekom) şebekeleri üzerinden hizmet verir. Eğer Bimcell faturasız hat almak istiyorsanız ödeyeceğiniz en düşük rakam 51 TL’dir. Bu ücretin 36 TL’si hat için giden paradır ve 15 TL ise 1 Gb internetli kampanyası içindir. Eğer 3 GB internet+600 dakika+600 SMS olan kampanyaya dahil olursanız 61 TL ödemek durumundasınız.

Yukarıdaki ücretler faturasız hat almak için gittiğinizde tarife+hat ücreti peşinen verilmektedir.

Faturasız hat numara taşıma ücreti 2018

Eğer imkanınız varsa 35-40 TL olan hat ücretini ödememek için numara taşıma yapmanız daha sağlıklı olacaktır. Numara taşıma ücreti 2018 yılında da uygulanmamaktadır. Ücretsiz faturasız hat alabilmenin tek yoludur.

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.

Yorumlar

Bu yazıya yazılan 2 yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP