Faturalıya geçiş formu

Faturalı hat başvuru formu

Faturalı hat taşıma ve faturalıya geçiş formu

Not: Faturasız hatlardan faturalıya ve Cep telefonu hattı numara taşıma, evde internet başvurusu ve ev interneti taşıma için formu doldurarak bilgi alabilirsiniz. Turkcell faturalı hat ve Vodafone faturalı başvurusu için kullanabilirsiniz.Bilgi: Faturasız hatlardan faturalı hatlara geçiş formu, Turkcell faturasızdan, Turkcell Faturalıdan, Bimcell, PTTcell, Teknosa Mobile, Türk Telekom, Avea, Selfy, Prime ve Vodafone faturasızdan faturalıya geçmek için kullanabilirsiniz. Başvuru ve hat taşıma formu sadece Turkcell ve Vodafone faturalı paketlere geçiş için kullanılmaktadır.

Şartlar ve Koşullar

Numara taşıma ve yeni faturalı hat başvurusu hakkında bilmeniz gereken şartlar ve koşullar hakkında kısa bir bilgi;

 1. Numara taşıma veya yeni faturalı hat almak isteyen aboneler için ek ücret veya teslimat için herhangi bir ücret alınmaz.
 2. Başvuru yaptıktan sonra abonelik sözleşmeleri ve SIMKART adresinize teslim edilir.
 3. Yeni hat başvurularında 24 saat, numara taşımalarda 72 saat gibi bir sürelerde aktivasyonlar yapılabilmektedir.
 4. Faturalı hat kullanan Vodafone, Teknosacell, Pttcell, Avea (Türk Telekom), Bimcell, Turkcell müşterileri sadece kimlik fotokopileri ve sözleşme imzalayarak numara taşıma veya yeni hat başvurusunda bulunabilir.
 5. Yeni hat almak isteyen abonelerde ise adlarına kayıtlı tarihi son 2 ayı geçmemiş bir fatura göstermeleri gerekecektir.
 6. Numara taşıma işlemlerinde dilerseniz eski numaranızı kullanabilir veya yeni bir numara alabilirsiniz. Her iki durumda da adresinize SIM kart gönderimi yapılır.
 7. Numara taşıma işlem sırasında hattınızda kesinti olmaz. Eski operatörünüzden GSM hattınızı kullanabilirsiniz.
 8. Hat aktivasyonu veya numara işlemi tamamlandığında size kısa SMS gönderilir. Bu Mesaj size ulaştığında yeni SIMKART takılarak kullanıma devam edebilirsiniz.
 9. Numara taşıyan aboneler için abonelik sözleşmesinin yanında CHURN evrağı yani numara taşıma formu ayrıca imzalanması gerekecektir.
 10. Faturız hatlardan faturalı hatlara geçiş yapmak isteyen aboneler yine isimlerine kayıtlı bir fatura göstermek zorundadır.
 11. Kimlik fotokopisi veya kimliği bulunmayan başvuru sahipleri, pasaport, ehliyet gibi kimlik yerine geçen evrakları ibraz edebilir.
 12. Kontratlı sözleşmelerde ayrıca indirimler alabilirsiniz.
 13. Numara taşıma kampanyalarından ve numara seçimi yapmak isteyen aboneler başvuru formu doldurduktan sonra kendilerini arayan Müşteri Temsilcisi ile görüşme esnasında taleplerini ileterek seçimler yapabilirler.
 14. Sözleşme teslimi için evde bulunamayacaksanız, herhangi bir adres göstererek (işyeri) sözleşme ve hat teslimi yapabilirsiniz.

Faturalı Numara Taşıma İşlemleri

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.
SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP