İnternetten Vodafone faturalı numara almak istiyorum
Size yardımcı olalım...↓
BAŞVURUAlyapı SorguYardım İste

Faturalı hat almak için başvuru, Faturalı hat siparişi, Online faturalı hat alma

Online faturalı hat başvurusu

İnternet dünyasının yaygın kullanımı artık her alanda kolaylık sağlıyor. Örneğin bu sayfa üzerinden başvuru yaptığınızda faturalı hattınız kapınıza teslim ediliyor. Online olarak başvuru yaparak “internetten faturalı hat başvurusu” faturalı hat alabilirsiniz. Aşağıdaki başvuru formu üzerinden siparişi verdikten sonra kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanmaktadır. Aşağıdaki faturalı hat başvuru formu hem numara taşıma hem de yeni başvurular için kullanılır.

Not: Numara tahsisi ve hat geçiş işlemlerinde VODAFONE ve TURKCELL hatlar açılmaktadır. Türk Telekom (Avea), Bimcell, Pttcell ve TeknosaCell hat başvurusu yapılmamaktadır. Sadece Vodafone hat ve Turkcell faturalı hat için doldurmalısınız.

Faturalı hat sipariş formu

İnternetten faturalı hat başvurusu

Hattı sipariş ettiğinizde aşağıdaki şekilde uygulama gerçekleşecektir. Başvuru aşamanızdan sonra hattın teslimi ve aktivasyonuna kadar olan işleyiş şu şekildedir;

 1. Hat başvuru formunu doldurup gönderin.
 2. Başvurunuz geldiğinde eğer mesai saatleri içerisinde başvuru yaptıysanız aynı gün aranırsınız. Gece veya mesai dışı başvuru yaptığınızda sonraki gün aranırsınız.
 3. Buradaki başvuru formu “Vodafone Faturalı Hat” ve “Turkcell faturalı hat” için geçerlidir.
 4. Tarafınıza dönüş yapan Müşteri Temsilcisi size kampanyalar hakkında bilgiler sunacaktır.
 5. Bütçenize uygun olarak  seçeceğiniz tarifeleri onayladıktan sonra numara aşamasına geçilir.
 6. Numara seçimi veya eski numaranızı değiştirmeden kullanmak istiyorsanız numaranız sabit kalarak veya yeni bir hat tahsisi yapılarak size bildirilir.
 7. Onayınızın ardından başvuru talebiniz sisteme giriş yapılarak size bilgi iletilir.
 8. Hattınızın elinize ulaştırılması kurye ile gerçekleştirilecektir.
 9. Gelen kurye yeni numara veya eski numaranıza ait SIMKART teslimi esnasında sizden sözleşme imzalamanızı ve kimlik fotokopinizi talep edecektir.
 10. Başvuru sahibinin faturalı hat alabilmesi için adına kayıtlı tarihi 2 ayı geçmemiş bir fatura fotokopisi vermek durumundadır.
 11. İşlemler tamamlandıktan sonra hattınız aktivasyona gönderilir.

Faturalı hat ne zaman açılır?

Yeni faturalı hat açılış süresi

Yeni hatların aktivasyon süreci çok kısadır hatta 1 gün içerisinde aktivasyon yapılır. Tamamen sözleşme ve hattın size ulaştırılma süreleriyle alakalıdır. Ne kadar hızlı o kadar erken açılış yapılır.

Numara taşıma

Numara taşıma işlemlerinde ise süreç biraz daha uzundur. Bunun sebebi; evrakların sisteme giriş yapılarak karşı operatörün geçiş onayı beklenmesinden kaynaklanır. Ortalama sürelere bakıldığında ise 4 gün veya evrakların daha erken gelmesiyle 2-3 güne aktivasyon gerçekleşebilir.

Numara taşımalarda telefon numaranız değişmeden eski numaranızı ödersiniz.

Faturalı hat ücreti

Faturalı hat başvurusu için ek bir ücret ödemezsiniz. Hattın teslimi veya aktifliği için vergilendirmeler dışında ücret yansıtılmaz ayrıca nakit para vermek durumunda değilsiniz. Oluşacak Vergi dilimleri faturanıza düşük ücretlerde aylık olarak yansıtılır.

Faturalı Numara Taşıma İşlemleri

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.

Yorumlar

Burada yorum yok.. bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP