Faturalı hatta açılış ücreti var mı, ücretsiz faturalı hat başvurusu
Size yardımcı olalım...↓
BAŞVURUAlyapı SorguYardım İste

Faturalı hat alırken ücret ödeniyor mu 2018

Faturalı hat alma ücretleri

2018 yılında faturasızdan faturalıya veya numara taşıma gibi işlemlerinizde taleplerinizin ardından faturalı hat alırken veya faturalıya geçerken bir ücret ödeyip ödemeyeceğini veya faturalı hat alırken açılış fiyatı ne kadar olur merak ediyorsanız aşağıdaki yazımızdan bir faturalı hat almak için gereken fiyatlandırmaları bulabilirsiniz.

Faturalı hat açılış ücreti

Faturalı hat alırken bir ücret çıkacaktır. Bu ücret faturaya yansıyan 5-7 TL arasında değişen 12 aylık ücretlendirmedir. Hattın tahsisi, aktivasyonu için alınan bu ücretten kaçış yoktur. Turkcell, Vodafone, Avea, Pttcell, Teknosacell (Türk Telekom) gibi tüm faturalı hatlarda açılış ücreti vardır.

Ücretsiz faturalı hat başvurusuFaturalı hat alırken ücret ödeniyor mu?

Faturalı hat alırken peşin ödeme yapmak zorunda değilsiniz. Çıkacak olan ortalama 70 TL miktarındaki bu ücreti faturanıza 12 taksit olarak yansıttırabilirsiniz. Hattı aldınız ve 12 ay kullanmadan iptal eder veya başka operatöre numara taşıma yaparsanız ödediğiniz tutar 70 TL içerisinde düşülür ve kalan kısmı son faturanıza yansıtılır.

Hattı alırken bu fiyatı peşin olarakta ödeyebilirsiniz. Faturaya taksit olmasın ben peşin ödeme yapmak istiyorum derseniz yapabililirsiniz.

Faturama başka hangi ücret yansır?

Faturalı hat alırken KDV ücreleri vardır. Bu ücretler 1.56 TL civarındadır ve her ay faturanıza sabit olarak eklenecektir. Bu ücretten kaçış veya peşin ödeme durumu yoktur. Kampanyalı paketlere veya tarifelere geçtiğinizde İLETİŞİM VERGİLERİ pakete dahil olarak sunulur. +ücret ödemek durumunda kalmazsınız.

Geçişlerde ücret var mı?

Vergilendirme haricinde geçiş ücreti ödemezsiniz. Eğer geçiş yaparken numara değişikliği talep ederseniz yeni bir hat almış gibi olursunuz. Bu işlemin yerine 20 TL gibi bir ücret ödeyerek numara değişikliğine gidebilirsiniz. Numara değişikliği ile geçiş yapmayın daha fazla ödersiniz. Numaranız taşındıktan sonra numara değişimi talep edin daha az ücret ödersiniz.

Faturasızdan faturalıya geçerken ücret var mı?

Geçiş işlemleri için ek ücret çıkmayacaktır ancak VERGİ oranı tarafınıza yansıtılır.

Faturalı hat başvurusu nereden yapabilirim?

Faturalı hat başvurusu, numara taşıma ve faturasızdan faturalıya geçiş için TURKCELL ve VODAFONE hatları için aşağıdaki başvuru formumuzu kullanabilirsiniz. AVEA (TÜRK TELEKOM) hatları için işlem yapamamaktayız.

Faturalı numara taşımalarında sadece kimlik fotokopisi yeterlidir. Faturasızdan geçişlerde veya yeni faturalı numara alımlarında adresinizi gösteren resmi belge istenecektir.

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.

Yorumlar

Burada yorum yok.. bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP