Adsl başvuru, Fiber başvuru, VDSL bşvuru
Size yardımcı olalım...↓
BAŞVURUAlyapı SorguYardım İste

Eve internet başvurusu, internet başvuru formu

Eve Adsl, xDSL, VDSL ve fiber hat nasıl alınır?

Eve internet hattı (ev interneti) Adsl, xDSL, VDSL, Fiber başvuru formu ile hızlı açılış yapılabilir. Yalın internet (Telefonsuz internet) hem Adsl hem de Fiber internetler için geçerlidir. Yeni internet başvurusu yapanlar veya mevcutta internet kullanıp operatör değişimi yapmak isteyenler bu hizmetten yararlanabilir.

Aşağıda eve internet başvurusu, internet başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

Eve telefonsuz internet başvurusu, ev interneti başvuru formu

Ev interneti açılış süreçleri

Yukarıdaki başvuru formu ile gönderdiğiniz talep doğrultusunda bıraktığınız cep telefonu hattı üzerinden tarafınıza dönüş sağlanır. Görüşme esnasında adresinizdeki tüm altyapılar kontrol edilir. Türk Telekom, Vodafone (Süpernet), Ttnet, Superonline, Uydunet (Kablonet), Turknet, Millenicom gibi firmalara ait tüm kampanya ve alabileceğiniz maksimum hızlar, telefonlu veya telefonsuz internet detayları tarafınıza iletilir.

  1. Sunulan kampanyayı kabul etmeniz durumunda tarafınıza sözleşme (tercih ettiğiniz firmaya bağlı olarak fiberlerde modem) gönderilir. Sözleşmeyi imzalayarak bir nüshası sizde kalır ve kimlik fotokopiniz alınır. (Fotokopi yoksa görevli kişi cihazı ile çekim yapar). Bu işlemin ardından talebiniz sisteme iletilerek kurulum ekipleri veya geçiş yapıyorsanız hattın taşınması için kaydınız oluştururlur.
  2. Kayıt açıldığında işlemlerin başladığına dair bilgi SMS ile gönderilir. Aynı zamanda Müşteri numaranızda bu bu bilgi mesajında yerini alır.
  3. Yeni “sıfır hat” başvurularında bu süreç sözleşmenin ardından 3-4 gün sürebilir. Geçiş (hat taşıma) işlemlerinde ise 7 güne kadar uzayabilir.
  4. Hattınız aktif olduğunda “aktivasyon” gerçekleştiğinde bilgi mesajı alırsınız. Kablosuz şifreleriniz bu mesajda ve online işlem merkezi numaralarını bu bilgilerde yer alır.
  5. Mevcut hattını taşıyan müşterilerin eğer varsa telefonlu hatları yine aynı şekilde geçiş sağlanır. Telefonların aktif olması ile internetin aktif olması aynı zaman dilimleri içerisindedir.
  6. Yukarıdaki işlem süreçlerinde eğer telefonlu internet kullanıyorsanız telefonsuz internete, telefonsuz internet kullanıyorsanız telefonlu internete değiştirebilirsiniz. Başvuru aşamasından sonraki telefon görüşmesinde belirtmeniz yeterlidir.
  7. Aynı form üzerinden Adsl internet kullananlar fiber internet kampanyalarına geçiş yapabilir. (Fiber altyapısı uygun olanlar için geçerlidir.)
  8. Hattınız aktif olduktan sonra size gönderilen modemi takarak direkt kullanıma başlarsınız. Şifresi içerisine tanımlı akıllı modemlerdir. Eğer eski modemi kullanacaksanız cep telefonunuza kısa mesaj olarak gelen kullanıcı adı ve şifrenizi girip kesinti yaşamadan internet kullanabilirsiniz.
  9. Eğer şifreniz gelmediyse Müşteri Hizmetlerini arayarak yeni şifre talebinde bulunabilir veya Online İşlem Merkezi üzerinden destek bilgilere ulaşabilirsiniz.

Not: Hattın sahibi haricinde imzalar ve kimlik fotokopileri kabul edilmez. Telefon görüşmesi hat sahibi ile yapılarak kampanyalar ve fiyat bilgilerinin onaylanması gerekmektedir.

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.

Yorumlar

Burada yorum yok.. bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP