Ev interneti kimden alınır, ev internetine nasıl başvuru yapılır?
Size yardımcı olalım...↓
BAŞVURUAlyapı SorguYardım İste

Eve internet bağlatmak için nereye başvuru yapılır, telefonsuz ve limitsiz hat başvuru için gerekenler

Eve internet başvurusu ve başvuru için gerekenler

Evimde internet kullanmak istiyorum, eve internet bağlatmak için nasıl ve nereye başvuru yapılır bilmiyorum, eve internet nasıl alınır? Bu yazımızdan internet bağlatma, internet başvurusu ve ilk defa internet alacak ev kullanıcıları için başvuru şartları, koşulları ve işleyişi konularına yer vereceğiz. Limitli, limitsiz, telefonlu veya telefonsuz ADSL, VDSL, FİBER internetinizi hızlıca bağlatabibilirsiniz.

İnternet kimden alınır?

İnternet başvurusu yapmadan önce ilk aşama altyapı kontrolüdür. Altyapı uygunluğuna göre aşağıdaki firmalardan birini tercih edebilirsiniz;

Evde internet firmaları

TTNET: (Türk Telekom markasıdır. Adsl, Vdsl, Hipernet ve Fiber internet hizmetleri alabilirsiniz. Ayrıca evde TV kampanyası da istiyorsanız internet kampanyanızla birlikte Tivibu hizmetinden de faydalanabilirsiniz. Telefonlu ve telefonsuz internet kampanya seçenekleri mevcuttut.

BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN

MİLLENİCOM: Millenicom markasını Doping internet olarakta hatırlayabilirsiniz. Hem Türk Telekom altyapısı hem de Superonline fiber altyapısı üzerinden hizmet verdiğinden ADSL ve FİBER internet kampanyalarından yararlanılabilir. Telefonsuz ve telefonlu seçenekleri mevcuttur.

SUPERNET: Süpernet markası ile Vodafone hizmet verir. Vodafone aynı zaman hem GSM hem de Sabit ev internet hizmetleri sunar. Kendi altyapısı, Türk Telekom altyapısı ve Superonline altyapısı üzerinden hizmet verir. Telefonlu ve telefonsuz (yalın) internet seçeneklerinin yanında aynı zamanda Dsmart TV kampanyaları da sunmaktadır.

SUPERONLİNE: Turkcell markası Olan Superonline fiber hizmetleri kendi altyapısı üzerinden verir. Türk Telekom altyapısı ise aynı zamanda Türkiye’nin her ilinde hizmet verdiği gibi kendi altyapısının olduğu bölgelerde Fiberle birlikte Akıllı cihazlar sunarak kampanya derinliği yaratır. TurkcellTV gibi ayrıca kampanyaları mevcuttur.

TURKNET: Türknet markası ADSL ve VDSL hızlı internetler sunduğu gibi kendi fiber altyapısının olduğu bazı sitelerde bulunmaktadır. Az sayıda bölgede bulunan fiber internet ile hizmet verir. Telefonlu kampanyaları bulanan firmanın aynı zamanda taahhütsüz internet seçenekleri de mevcuttur.

KABLONET: Eskilerden Uydunet olarak bildiğimiz Türksat Kablo sadece kendi altyapısı üzerinden Fiber sunar. Bu hizmetler aynı zamanda KABLOTV ile televizyon hizmeti birleşir. Telefonlu ve telefonsuz internet seçenekleri mevcuttur.

DSMART: Dsmart hem internet hem de Televizyonlu kampanyalar sunmaktadır. Türk Telekom ve Superonline altyapıları ile her bölgede internet imkanı vardır. Taahhütsüz ya da sadece internet hizmetlerinden faydalanabileceğiniz gibi hem Dsmart Tv hem de internet aynı anda alınabilir.

DIGITURK: Digitürk internet ve TV yayınları sunar. Hizmet yine Superonline ve Türk Telekom altyapısı üzerinden dağıtılır.

Yeni internet başvurusu

Herhangi bir firma üzerinden internet almak istiyorsanız isteyin, aşağıdaki bağlantı üzerinden size dönüş yaparak bilgi verebiliriz.

Yeni başvuru şartları ve koşulları

Hat başvurusu yapabilmeniz için herhangi bir koşul veya şart yoktur. Kimlik belgenizin olması, sözleşme imzalamanız ve 18 yaş sınırı altında olmamanız yeterlidir.

Altyapımı kimden öğrenebilirim?

Altyapı ve hız sorgusu başvuru formunu doldurup göndermeniz durumunda maksimum hız ADSLİ VDSL ve FİBER altyapı uygunluğunuz kontrol edilerek size tercihe göre hizmet teklifleri ve kampanyaları sunulur.

Başvuru ücreti

Başvurular için bir ücret uygulanmaz. Kampanyalar haricinde extra bir fiyat tutarı faturanıza gelmez.

Evrakları nasıl imzalayıp teslim ederim?

Başvuru onayınızdan sonra abonelik sözleşmeleri ve kimlik fotokopiniz için adresinize gelinir. Sizin evrak hazırlayıp gönderme çabasına girmeniz gerekmez. Randevu günü evde olmanız yeterlidir.

Modemim yok veya eski modemim var

Kampanya ile birlikte yeni bir modem alabilir veya eski modeme cep telefonuza gelecek olan kullanıcı adı ve şifrenizi tanımlamanız durumunda internet kullanabilirsiniz. Kampanyalada verilen modemler akıllı modemlerdir şifre girmenize gerek yoktur.

Hangi illerden başvuru yapılabilir

Türkiye’nin Tüm illerinden başvuru yapabilirsiniz.

İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Bursa, Gaziantep, Kocaeli, Mersin, Samsun, Trabzon, Kayseri, Diyarbakır, Eskişehir, Aydın, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Amasya, Artvin, Balıkesir, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Isparta, Kars, Kastamonu, Kırklareli, Kırşehir, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak, Aksaray, Bayburt, Karaman, Kırıkkale, Batman, Şırnak, Bartın, Ardahan, Iğdır, Yalova, Karabük, Kilis, Osmaniye, Düzce

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.

Yorumlar

Burada yorum yok.. bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP