Evde internet paketleri ve tarifeleri karşılaştırma
Size yardımcı olalım...↓
BAŞVURUAlyapı SorguYardım İste

Ev internet kampanyaları ve fiyat karşılaştırması

Ev internet karşılaştırması

Evde internet kullanmak isteyen aboneler daha ucuz fiyata ve daha kaliteli bir ürüne sahip olmak için internet tarifeleri, paketleri, kampanyalarını birbirleri ile karşılaştırma yaparak kıyaslayabilir. Böylece aynı hizmetin kimde kaç para olduğunu öğrenerek daha uygun fiyata sahip olabilirsiniz.

Türk Telekom, Ttnet, Digiturk, D-Smart, Tivibu, Vodafone Supernet, Turkcell Superonline, TurkNet, Millenicom, Kablonet, Uydunet tarifeleri ve paketleri için geçerlidir.

Aşağıda görsel olarak nasıl karşılaştırma yapacağınıza dair görseller hazırlanmıştır.

Kampanya karşılaştırmaya git →

İnternet fiyat ve içerik karşılaştırması nasıl yapılır?

Yukarıdaki bağlantıya tıkladığınızda ev internet kampanyalarının olduğu sayfa karşınıza çıkacaktır. Bu sayfa üzerinde hangi özelliklerde tarife, paket, kampanya gibi kriterleri arıyorsanız seçerek ürünlerin gelmesini sağlayın. Ürünler listelendiğinde ürüne tıklayın aşağıdaki ürün sayfası örneği açılacaktır.

Ürünün veya kampanyanın sağ tarafındaki başvuru butonunun hemen yanında karşılaştır butonu göreceksiniz. Buraya tıkladığınızda karşınıza yeni bir pencere açılır. Açılan pencerenin altta veya üstteki pencereyi kapa düğmesine tıklayarak kapatın ve karşılaştırmak istediğiniz ürünleri sırayla seçerek 3’erli şekilde sıralama yapabilirsiniz. 3 ürün veya 4 ürün karşılaştırma sayfanıza aldığınıza karşınıza aşağıdaki pencere açılır.

Bu sayfa üzerinde almak istediğiniz tarife veya paketleri diğer paketlerle karşılaştırarak hangi paketin daha avantajlı olduğunu görebilirsiniz.

Kararsız kaldığınız durumlarda başvuru formumuzu doldurarak veya başvuru yap butonuna tıklayarak bize irtibat numaranızı bıraktığınızda size yardımcı olmak adına kısa sürede dönüş sağlarız.

Telefonlu internet, Telefonsuz internet, taahhüt süresi, AKK, AKN, limitli, limitsiz, bağlantı hızı, kampanya fiyatları gibi çeşitli kriterlere göre değerlendirmelerde bulunabilirsiniz.

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.

Yorumlar

Burada yorum yok.. bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP