Ttnet'liye Digiturk paketi, Superonline abonesi Digiturk kampanyası

Digiturk Paket Başvuru (Ailenin Yıldızı, Filmin Yıldızı, Sporun Yıldızı, İnternet Yıldız Dolu)

Digiturk Başvuru Formu

Online başvuru yaparak; Ailenin Yıldızı, Filmin Yıldızı, Sporun Yıldızı, İnternet Yıldız Dolu, Lig Maçları, Superlig, Ptt 1. Lig ve diğer kanalların yanında spor, müzik, film, çocuk kanalları için paket başvuru yapabilirsiniz. Digiturk internet başvuru ve TTNET, Superonline ile limitsiz (Yalın) internet kampanyaları ayrıca alabilirsiniz.

Digiturk Başvuru

Digiturk ve internet kampanyası başvurusu

Evinde internet kullanan aboneler veya hiç internet hattı olmayan aboneler Digiturk + İnternet paketlerinden yararlanabilir. Kampanyar arasında seçim yapabileceğiniz Türk telekom (TTNET) ev internetinin hem Adsl hem de Fiber internet olarak yararlanabilirsiniz. TTNET + Digiturk kampanya başvurusu yapabilirsiniz.

Evine Superonline lmak isteyen aboneler Superonline + Digiturk kampanyasından yararlanabilir. Altyapınıza göre yine Fiber internet ve Digiturk paketi alabilirsiniz.

TTNET internet kullanıyorum Digiturk alabilir miyim?

Ttnet mevcut abone Digiturk Paketli ile birleştirme yapabilir. Faturaya ek olarak düşük fiyata HD kalitesinde yayın izlersiniz. Başvuru formu doldurmanız yeterlidir.

Superonline kullanıyorum Digiturk istiyorum

Superonlien fiber internet kullanan aboneler eğer dilerse mevcut internet paketi üzerine Digiturk paketi ekleyebilir. Avantajlı fiyatlar sayesinde izleyecekleri yayını daha ucuza getirme şansı doğacaktır.

Digiturk Başvuru Şartları ve Koşulları

Digiturk başvurusu yapacak olan abonenin 18 yaş altında olmaması yeterlidir. Sadece kimlik fotokopisi teslim ederek mevcutta abonelik sözleşmesi imzalaması yeterli sayılır. Eğer yeni internet + Digiturk istiyorsanız; ayrıca internet hattı için (TTNET, SUPERONLINE) taahhütname ve abonelik sözleşmesi ilave olarak imzalarsınız.

Diğer operatörlerden geçiş yaparak hat taşımak isteyen aboneler Churn evrağı ekstra olarak imzalayacaktır.

Başvurum ne zaman aktif olur

Başvuru sonrasında randevu alınacaktır. Randevu saatinde yetkili servis montaj için geldiğinde kurulum ve aktivasyon işlemini tamamlayarak sizden gerekli evraklar ve sözleşmeyi imzalatacaktır. Kurulumun tamamlanması maksimum 2 güne kadar gerçekleşmiş olur. Digiturk kurulum aşamasında oldukça hızlı aktivasyon yapar.

Başvuru sonrası paket değişikliği yapabilir miyim?

Sözleşmenizi imzaladıktan sonra müşteri hizmetleri ile görüşerek ilave paketler alabilirsiniz.

Başvurumdan sonra Superlig maçı satın alabilir miyim?

Başvuru yaparken Spor karşılaşması tercih etmediyseniz maç saatlerinden önce Müşteri Hizmetleri aranarak dilediğiniz takımın maçını satın alabilirsiniz.

Nasıl başvuru yaparım?

Yukarıdaki başvuru formunu doldurarak başvuru yapabilirsiniz. Kısa sürede size dönüş sağlanacaktır.

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.
SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP