Digiturk başvuru iletişim, Digiturk başvuru telefonu, başvuru takip
Size yardımcı olalım...↓
BAŞVURUAlyapı SorguYardım İste

Digiturk internet başvurusu nasıl yapılır?

Digiturk internet başvuru şartları ve koşulları

Digiturk internet başvurusu için Türk Telekom altyapısı üzerinden ve Superonline fiber optik altyapısı ile binanın uygunluğuna göre hem internet hem de Digiturk paketlerinden yararlanabilirsiniz. Yüksek hızda altyapısı olanlar için yine aynı şekilde Vdsl başvuru yapılabilir. Digiturk başvuru telefonu, Digiturk ev internet başvuru takip, Digiturk başvuru sorgulama için detaylara ulaşabilirsiniz.

Digiturk internet başvuru telefonu

Normalde internet abonesi olan veya hiç internet hattı olmayanlar aşağıdaki başvuru butonu ile işlemlerin ilk aşamasını başlatabilir.

Tıklayın Başvuru Yapın

Digiturk başvuru sorgulama

Digiturk internet başvurusu yaptığınızda sorgulamalar başvurunun hemen akabinde sizi arayacak olan yetkili servis aracılığı ile veya 0212 473 73 73 numarlı telefon üzerinden sorgulama yaptırılabilir.

Digiturk başvuru takip

Digiturk başvurunuzun hemen ardından Digiturk yetkili servis tarafından kurulum için aranırsınız. Kurulum yapılarak hizmetin aktivasyonları SMS ile bildirim geçilerek detaylara ulaşmanız sağlanır. Yine Müşteri temsilcisi ile iletişim kurarak detaylara ulaşabilirsiniz.

Digiturk başvuru şartları

Evinde Digiturk hizmeti alanlar internet, internet hizmeti alanlar ise Digiturk+ internet hizmeti ile bütünleşebilir. Hiç internet hattı ve TV hizmeti almayan abonelerse ikisini birlikte alarak tek fatura ile işlem yapabilirler. Digiturk için borçlu aboneler başvuru yapamaz. Öncelikle Digiturk’e olan eski bakiyenin kapatılması gerekmektedir.

Digiturk başvuru için gerekli evraklar;

  • Kimlik fotokopiniz
  • Abonelik Sözleşmesi
  • Sözleşme Taahhütnamesi

Yukarıdaki evraklar hizmetten faydalanmak için yeterlidir. Sadece kimlik fotokopisi ile hizmet alınabilir.

Digiturk başvuru aşamaları

Başvurunuzun hemen ardından kampanyalar, paketler ve tarifeler için aranarak kampanya belirlenmesi tamamlanır. Onayınızın ardından randevu ve kurulum için aranırsınız. Eğer Superonline fiber internet altyapınız varsa Modem teslimi ve kurulumu ücretsiz olarak tamamlanır.

İnternet hattı altyapınızın uygunluğuna göre ADSL, VDSL veya Fiber ile değerlendirilir. Hangi firma ile altyapıya sahipseniz o firma üzerinden hizmet alırsınız. Kampanyalar 24 ay taahhütlü olarak verilir.

AKK olan paketlerde geceleri 02:00 ile 08:00 arasında tüm ISS firmalarında olduğu gibi kotaya sayılmadan hizmet alırsınız. Verilen cihazlar ya da Superonline modemler hattın taşınması (Churn) veya iptal edilmesi durumunda mevcut uydu alıcınızla beraber iade edilmelidir.

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.

Yorumlar

Burada yorum yok.. bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP