D-Smart başvuru iletişim, D-Smart başvuru telefonu, başvuru takip
Size yardımcı olalım...↓
BAŞVURUAlyapı SorguYardım İste

D-Smart internet başvurusu nasıl yapılır?

D-Smart internet başvuru şartları ve koşulları

D-Smart internet kampanyaları, tarifeleri ve paketleri ile çok yönli başvuru yapma imkanı sunar. Heme her altyapısı olan (Kablonet hariç) Altyapı sağlayıcılar vasıtasıyla Adsl, Vdsl ve Fiber internetleri hem TV+internet hem de sadece internet hizmeti olarak yalın (telefonsuz), telefonlu olarak alma imkanı sunar. Türk Telekom altyapısı, Superonline Fiber optik altyapısı ile kampanyalara taahhütlü veya taahhütsüz olarak katılım sağlayabilirsiniz. D-Smart başvuru telefonu, D-Smart ev internet başvuru takip, D-Smart başvuru sorgulama için bu yazımız üzerinden bilgiler alabilirsiniz.

D-Smart internet başvuru telefonu

Aşağıdaki başvuru butonu ile internet ve TV hizmetleri için telefon yoluyla sizinle irtibata geçilmesini sağlayabilirsiniz.

Tıklayın Başvuru Yapın

D-Smart başvuru sorgulama

D-Smart internet veya Digital yayın talep ettiğinizde randevulu olarak hizmet alırsınız. Bu hizmetlerin başvurularını sorgulamak istediğinizde 0850 266 0 266 numara üzerinden Müşteri Hizmetlerine ulaşarak sorgulama yapabilirsiniz.

D-Smart başvuru takip

D-Smart başvuru aşamalarında kısa SMS yoluyla bilgilendirilirsiniz. Eğer hizmetiniz Fiber altyapı üzerinden sağlanacaksa randevulu işleyiş yürütülür. Aktivasyonunuz hakkında daha fazla detayı takip etmek için yukarıdaki telefon numarası üzerinden işlem yapabilirsiniz.

D-Smart başvuru şartları

D-Smart internet veya TV hizmetlerinden faydalanmak isteyen abonenin daha öncesinde hukuka düşmüş veya devam eden borcu bulunmuyorsa sadece kimlik fotokopisini hazır ederek hizmetlerin tümünden ek ücret ödemeden faydalanabilir.

D-Smart başvuru için gerekli evraklar;

  • Kimlik fotokopiniz
  • Abonelik Sözleşmesi
  • Sözleşme Taahhütnamesi

Kimlik fotokopisi haricindeki evraklar size gelecek olan yetkili kişi veya kurye yoluyla teslim edilerek imzanız alınır ve 1 nüshası size bırakılarak işlem aktivasyon aşamasına geçer.

D-Smart başvuru aşamaları

Kurulum gerektiren Uydu, Fiber gibi hizmetlerden talep ettiğinizde sizden randevu alınarak işlem yapılacaktır buna göre;

  1. Başvurudan sonra Müşteri hizmetleri tarafından aranırsınız
  2. Kampanyalar, tarifeler ve paketler hakkında bilgilendirilerek en uygun tarifeyi seçerek onayınız istenir.
  3. Kurulum ve aktivasyonlu hizmetler için aranırsınız.
  4. Sözleşme ve cihazlar getirilerek işlem tamamlanır.

D-Smart hizmetlerinden hem mevcut internet kullanıcıları hem de yeni internet almak isteyen müşteriler faydalanabilir. Başka firmadan geçiş yapan aboneler için cayma cezası karşılaması D-Smart ile mümkündür. AKK olan paketlerde gece (02:00-08:00) arası kullanımlar kotaya dahil edilmez.

İnternet hizmet başvurusu sadece internet veya D-Smart HD yayınlar + internet olarak tercihinize göre yapılabilir.

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.

Yorumlar

Burada yorum yok.. bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP