Pttcell'den Turkcell'e, Teknosacell'den Turkcell'e numara taşıma
Size yardımcı olalım...↓
BAŞVURUAlyapı SorguYardım İste

Bimcell’den Turkcell’e geçiş nasıl yapılır, Bimcell’den Turkcell’e numara taşıma

Turkcell’e geçiş şartları

Bimcell, Pttcell ve Teknosacell kullanan müşteriler Turkcell’e numara taşıma ve geçiş işlemi yapabilir. Eğer Turkcell faturasız hat (Hazır Kart) istiyorsanız Turkcell mağazaları aracılığı ile sadece kimlik fotokopisi vererek geçiş işlemini tamamlayabilirsiniz. Turkcell faturalıya geçiş istiyorsanız başvuru formumuzdan yapabilirsiniz.

Numara taşımalar hakkında öğrenmek istediğiniz konulara makalenin altından ulaşabilirsiniz.

Bimcell’den Turkcell’e geçiş, Bimcell’den Turkcell’e numara taşıma

Bimcell sadece faturasız hat satışı yapmaktadır. Bimcell kullanıyorsanız Turkcell’e faturasız hat taşıma için Turkcell mağazalarından kimlik fotokopinizi bırakarak geçiş yapabilirsiniz. Eğer Bimcell faturasızdan Turkcell Faturasıza geçmek istiyorsanız aşağıdaki geçiş formunu kullanabilirsiniz.

PTTcell’den Turkcell’e geçiş, PTT’den Turkcell’e numara taşıma

PTTcell ile faturalı hat kullanan aboneler herhangi bir evrağa gerek kalmadan sadece kimlik fotokopileri ile geçiş yapabilir. Pttcell faturalıdan Turkcell faturasıza geçiş yapmak istiyorsanız kimliğinizle birlikte Turkcell Cep Merkezlerine gitmeniz yeterli olacaktır.

Teknosacell’den Turkcell’e geçiş, Teknosacell’den Turkcell’e numara taşıma

Teknosa faturalı hat kullanan aboneler sadece kimlik fotokopileri ile sorunsuzca Turkcell’e geçebilirler. Aşağıdaki başvuru butonunu kullanarak geçiş işlemini başlatabilirsiniz.

Turkcell’e geçiş

Not: aşağıdaki başvuru butonu sadece Turkcell faturalıya geçişlerde veya yeni Turkcell faturalı hat alımları içindir.

Sıkça sorulan sorular

Sual: Turkcell’e geçiş ücreti var mı?

Yanıt: Hattını Turkcell’e taşıyan aboneler için ek bir ücret veya geçiş ücreti alınmaz.

Sual: Numaram değişir mi, hattım kapanır mı, yeni numara alabilir miyim?

Yanıt: Turkcell’e numara taşındığında eski numaranız aynı kalır. Dilerseniz bir başka numara alarak geçiş yapabilirsiniz. Yeni numara alımı için vergi çıkacaktır çıkan vergi taksit olarak faturanıza eklenir. Taşınma esnasında hattınızda kesinti ya da kapanma durumu olmaz. Eski operatörünüzden geçiş yapılana kadar kullanmaya devam edersiniz.

Sual: Turkcell’e geçiş kaç gün sürer?

Yanıt: Turkcell diğer operatörlerde olduğu gibi numara taşıma sürecine girer. Bu süreçte eski operatör onayı gerekeceğinden evrakların imzalanma hızına göre süreç 3-4 gün kadar sürebilir. Yeni başvurular aynı gün veya ertesi gün aktif olur.

Soru: Faturasız hat kullanıyorum Turkcell faturalıya geçmek için hangi evrakları veya belgeleri vermeliyim?

Yanıt: Turkcell faturalıya geçmek isteyen abonelerden kimlik fotokopisi ve adresi gösteren belge istenir. Bu belge adınıza kayıtlı sabit bir fatura olabilir. Adınıza kayıtlı fatura yoksa alternatif evrakları öğrenmek için tıklayın. Faturalı aboneler sadece kimlik fotokopileri ile geçiş yapabilir. Her iki durumda da abonelik sözleşmesi imzalanmalıdır.

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.

Yorumlar

Burada yorum yok.. bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP