Bimcell faturalısız hat ücretleri 2018, faturasız hat fiyatları 2018
Size yardımcı olalım...↓
BAŞVURUAlyapı SorguYardım İste

Bimcell hat ücretleri 2018, Bimcell hat fiyatları 2018

Bimcell faturasız hat fiyatları

BİM mağazalarından Bimcell hattı alabilirsiniz. 2018 yılında Bimcell hattı faturalı kullanılacak mı bilmiyoruz ama şimdilik sadece Bimcell faturasız hat (kontörlü hat) mevcuttur. Hattın satış kanalı ise BİM mağazalarıdır. Bimcell hattı Avea şebekesi (Türk Telekom) kullandığından çeker mi çekmez mi tereddütü yaşamaya gerek yoktur. Avea nasılsa Bim hatlarıda aynı şekildedir. Hattı ilk alırken bir ücret ödemek zorundasınız.

Bimcell Hat ücreti 36 TL’dir. Avea ise 4GB internet + 40 TL hediyeli hat 60 TL’dir. Aşağıdan başvuru yapabilirsiniz.

Faturalı ve faturasız hat başvuru formu

Not: Sadece kimlik hem faturalı hem de faturasız hat için yeterlidir.2018 Bimcell tarifeler, paketler ve kampanyalar

Not: Aşağıdaki fiyatlara Bimcell hat ücreti dahil değildir. Yeni faturasız hat almak isteyen aboneler 36 TL+aşağıdaki paketlerden birinin ücretini öder. Başka operatörden Bimcell’e geçen aboneler hat ücreti ödemez.

Resim: Bimcell 2018 kampanyaları, tarifeleri ve paketleri

Bimcell faturalı hat ücretleri ve hat açılış fiyatları

Bimcell faturalı hat bulunmamaktadır. BIM mağazaları üzerinden sadece faturasız Bimcell hattı temin edilebilir.

Bimcell faturalı numara taşıma ücreti

Bimcell’e faturalı olarak bir başka operatörden geçiş yapamazsınız ancak Bimcell hattınızı başka operatörün faturalı hattına taşıyabilirsiniz. Hattınızı taşıma yaptığınız için bir tarife belirlenir ve tarifenize ilave olarak faturalı vergiler aylık eşit şekilde fatura edilecektir. Ek olarak hat ücreti ödemenize gerek kalmaz. Tabi numara değiştirerek geçiş yapmak isterseniz bu sefer yeni hat almış gibi hat ücreti ödersiniz.

Bimcell faturasız hat ücretleri

Bimcell faturasız hat almak için BİM mağazalarına gittiğinizde hattın açılışı için 36 TL bir ücret ödersininiz. Ödediğiniz bu fiyat hatta yüklenmez. Hatta bir tarife yüklenmesi için ayrıca paket fiyatı ödenir. 36 TL+Paket ücreti. Tarifesiz bir paket olmayacağı için ortalama size bu ücret tarifenizle beraber 51+60 TL gibi bir rakama gelecektir. Seçeceğiniz tarifeye göre iniş ve çıkış olacaktır.

Bimcell faturasız numara taşıma ücreti

Bimcell hattınızı başka operatöre taşırken veya başka operatörden Bimcell’e gelirken hat ücreti ödemezsiniz. Mevcutta bir hatta sahip olduğunuz için ilk açılış ücreti yerine sadece tarife/paket fiyatı ödenir. Bu ücretler seçeceğiniz tarifeye veya kampanyalara göre değişir. Faturalı hatlarda olduğu gibi hattınıza taksit veya sonraki ödemeler düşülsün gibi bir uygulama yoktur. Ne kadarlık tarife seçerseniz o ücreti peşinen ödersiniz. Hat tarşırken numara değişikliği talebinde bulunursanız BİM yeni hat ücreti ödersiniz. Diğer operatörlere hattı numara değiştirerek geçiş yaparsanız ortalama 36 TL hat+Tarife bedeli peşin olarak alınacaktır.

Bimcell faturasız hat TL yüklemeleri ayrıca Avea (Türk Telekom) mağazaları üzerinden ve BIM mağazalarından yapılabilir.

Bimcell hat için gerekli belgeler

Bimcell başvuru için istenen belgeler sadece kimlik fotokopisidir. Başvuru yapan müşteri abonelik sözleşmesi imzalayarak 36 TL hat ücreti ile beraber kimlik fotokopisini bırakarak yeni hat alabilir.

Numara taşıma yapanlar için yine aynı işlem geçerlidir. Hat sahibi olmalıdır ve hat sahibinin kimlik fotokopisi alınır.

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.

Yorumlar

Burada yorum yok.. bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP