Faturasız hattan faturalıya geçiş, Vodafone faturalıya nasıl geçilir?
Size yardımcı olalım...↓
BAŞVURUAlyapı SorguYardım İste

Avea’dan Vodafone’ye geçiş, Turkcell’den Vodafone faturalı hatta geçiş

Vodafone Red Faturalı hatta nasıl geçerim?

Vodafone Red faturalı hatta geçmek için internet sitemiz üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Türk Telekom, Selfy, Avea, Turkcell, Bimcell, Pttcell, Teknosa Mobile cep telefonu hattı kullanan kişiler hatlarını Vodafone Red geçiş kampanyaları tarifelerine taşıyabilir.

Hat taşıma formu için aşağıdaki bağlantıyı kullanın;

Başvuru formu: Faturasız hatlardan faturalı hatlara geçiş formu, Turkcell faturasızdan Vodafone faturalıya, Turkcell Faturalıdan Vodafone faturalı hatta, Bimcell’den Vodafone Faturalıya, PTTcell’den Vodafone Faturalıya, Teknosa Mobile’den Vodafone Faturalıya, Vodafone faturasızdan Vodafone faturalıya geçmek için kullanabilirsiniz. Başvuru ve hat taşıma formu sadece Vodafone Red faturalı paketlere geçiş için kullanılmaktadır.

Faturasızdan faturalıya geçiş için gerekenler

Faturasızdan faturalıya geçiş için gerekenler hattı alacak veya taşıyacak kişinin 18 yaş sını ve kimlik veya kimlik yerine geçen belge fotokopisi ile son iki aya ait sabir bir fatura gerekmektedir.

Hangi faturalar kabul olur?

  • Sabit ev internet faturası
  • Sabit telefon faturası
  • Doğalgaz, Elektrik, Su faturası
  • Digiturk, D-smart faturası
  • Memurlar için Kamu personel kimlik belgesi

gibi fatura veya belgenizi vermeniz gerekecektir. Vodafone faturasız hattan faturasıza geçmek için hat sahibinin kimlik fotokopisi de alınacaktır.

Vodafone Faturalı hatta geçiş ücreti var mı?

Faturalı hatta geçmek için ek bir ücret ödemezsiniz.

Faturasızdan faturalıya geçişlerde akıllı telefon ve cihaz alabilir miyim?

Geçeceğiniz tariflere göre ve belirlenen kampanyalar arasından dilediğiniz cihazı faturanıza ek olarak taksitle alabilirsiniz.

Hat taşıma esnasında telefon kapanır mı?

Hattınız taşınana kadar hattınız aktif olacaktır. Taşınma mesajı geldiğinde hattınızı çıkarın yeni hattınızı takın kesinti olmadan kullanmaya devam edebilirsiniz.

Turkcell faturasızdan Vodafone’a geçiş, Turkcell Faturalı’dan Vodafone’ye hat taşıma

Turkcell faturalı veya faturasız cep telefonu hattı kullanan kişiler yukarıdaki şartları yerine getirerek hatlarını Vodafone’ye taşıyabilir. Vodafone Red Faturalıya geçmek için buraya tıklayın. Faturasız hattınızı Vodafone faturasız ile değiştirmek için Vodafone cep merkezlerine gidebilirsiniz. Turkcell ile taahhütlü aboneysenize son faturanıza Turkcell tarafından taahhüt bedeli yansıtılır.

Türk Telekom faturasızdan Vodafone’a geçiş, Avea Faturalı’dan Vodafone’ye hat taşıma

Türk telekom tarafından sağlanan (Avea, Selfy) faturasız Mobile müşterile,, Fatulı cep telefonu hattı kullananlar Vodafone faturalı veya faturasıza taşınabilir. Hattınızı Vodafone Faturalı Tarifelere taşımak için buraya tıklayın. Yukarıda belirtildiği gibi bir adet sabit fatura fotokopisi ve kimlik fotokopiniz alınarak geçiş ve müşteri sözleşmesi imzalamanız gerekecektir.

Bimcell’den Vodafone’ye geçiş, Bimcell’den Vodafone hatta taşınma

Bimcell cep telefonu hattı kullananlar sorunsuzca ve kesinti olmadan hatlarını Vodafone yapabilirler. Faturasız hatlara geçiş için Vodafone Cep Merkezlerine giderek işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Vodafone Faturalı hatta geçmek için BURAYA TIKLAYIN.

PTTcell’den Vodafone’ye geçiş, Pttcell’den Vodafone’ye taşıma

Pttcell Mobile hattınızı Vodafone ile değiştirebilirsiniz. Vodafone faturalı veya faturasız hat tarifelerinden birini seçerek kısa sürede hattınızı taşıyabilirsiniz. Hattınızın geçişi tamamlandığında SMS ile bilgilendirilirsiniz. Yeni hattı takıp kullanıma devam edebilirsiniz. Vodafone Red faturalı hatta geçmek için tıklayın.

Teknosa Mobile’den Vodafone’ye geçiş, Teknosa Mobile’den Vodafone’ye taşıma

Teknosa ile cep telefonu hattı kullanan müşteriler hatlarını Vodafone faturalı veya faturasız yapabilir. Hattınızın aktif durumda olması yeterlidir. Faturalı hat kampanyalarından ücret ödemenden yararlanmak için tarife seçiniz ve başvuru yapınız. Faturasız hat ile değişmek için Vodafone cep telefonu mağazalarına kimlik fotokopinizle gitmeniz yeterlidir. Eğer Vofafone faturalı hat istiyorsanız buraya tıklayın.

Hattımı taşıdığımda telefon numaram değişir mi?

Hayır numaranız aynı kalır Operatörünüz değişir. Yeni dönem faturalarınızı Vodafone’ye ödemeniz gerekecektir.

Not: Başvuru formu doldurulduktan sonra size dönüş sağlanarak adresinize evraklarını ve yeni hattınız gönderilecektir.

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.

Yorumlar

Burada yorum yok.. bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP