Türk Telekom faturasızdan faturalıya geçiş, faturasızı faturalıya dönüştürme
Size yardımcı olalım...↓
BAŞVURUAlyapı SorguYardım İste

Avea faturasızdan faturalıya geçiş, Avea faturasızı faturalıya dönüştürme

Türk Telekom Faturalıya Geçiş

Türk Telekom Mobil, Avea faturasızdan faturalıya geçiş, Avea faturasızı faturalıya dönüştürme işleminizi aşağıdaki başvuru formunu doldurarak gerçekleştirebilirsiniz. Sözleşme ile aynı gün içerisinde hattınızın faturasızdan faturalıya taşınması gerçekleşmiş olacaktır.

Avea faturasızdan faturalıya geçiş, Avea faturasızı faturalıya dönüştürme

Faturalıya geçişte sıkça sorulanlar

1. Hattım değişecek mi (Simkart değişikliği)

Hayır, aynı operatör içerisinde geçiş yapıldığından yeni bir simkart almanıza gerek yoktur. SMS geldiğinde hattınız faturalıya dönüştürülmüş olacaktır. Başka operatörlerden geçişlerde yeni simkart gerekecektir.

2. Faturalıya geçiş ücreti var mı?

Türk Telekom faturasızdan faturalıya geçiş işlemi ücretsiz işlemdir. Budan sonraki süreç içerisinde hattınız faturalı olduğundan vergilendirmeler taksitli olarak hattınıza yansıtılır.

3. Abonelik sözleşmesi imzalamadan geçiş yapılır mı?

Hayır, faturalı hatta geçiş için abonelik sözleşmesi imzalamanız gereklidir. Sözleşmeler adresinize ücretsiz şekilde teslim edilerek bir nüshası sizde kalacak şekilde işlem geçişi yapılır.

4. Faturalıya geçiş süresi kaç gün?

Faturalıya geçiş süresi 24 saattir. Aynı operatör içerisinde imzalayacağınız sözleşme ve kimlik fotokopiniz taranarak aktivasyon online olarak gerçekleşmektedir.

5. Numaramı değiştirebilir miyim?

Dilerseniz numara değişimi yapabilirsiniz ancak ücretli bir işlemdir. 20 TL ücret karşılığında numara değişimi yapılabilir.

6. Başkası adına olan hattı faturalıya taşıyabilir miyim?

Hayır, sözleşme ve formların hat sahibi tarafından imzalanması gerekecektir.

7. Faturasızdan faturalıya geçişte cihaz alabilir miyim?

Avea aboneleri faturalı hatlarını 9 aydır düzenli ödeme yaparak kullanıyor olmalıdır. 9 aydan önceki aboneler cihazlarını ancak KKB puan sorgulaması ardından alabilirler. 9 ay faturalı hat kullandıktan sonra taksitli cihaz veya telefon alabilirsiniz.

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.

Yorumlar

Burada yorum yok.. bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP