Türk Telekom faturalı hattı Vodafone faturalı hatta taşımak istiyorum
Size yardımcı olalım...↓
BAŞVURUAlyapı SorguYardım İste

Avea faturalıdan Vodafone faturalıya geçiş

Avea faturalıdan Vodafone faturalıya geçiş şartları

Avea faturalıdan Vodafone faturalıya geçiş için gerekli evraklar ve şartlar nedir? Avea Türk Telekom çatısı altında hizmet veren GSM operatörüdür. Faturalı ve faturasız hatları bulunan Avea Türk Telekom Mobil olarak anılmaktadır. Avea faturalı hat kullanan aboneler sadece kimlik fotokopisi ve sözleşme imzalayarak hatlarını kısa sürede Vodafone faturalıya taşıyabilir. Ek belge ve evrak istenmeden Churn işlemi yapabilirsiniz. Aşağıda bulunan hat taşıma formu doldurup başvuru yapmanız yeterlidir.

Avea faturalıdan Vodafone faturalıya numara taşıma formu

Türk Telekom hattınızı Vodafone faturalıya taşımak veya yeni bir numara almak için doldurun;

Avea faturalıdan Vodafone faturalıya geçiş evrakları

Türk Telekom üzerinden faturalı hat kullanıyorsanız ek bir evrak vermenize gerek yoktur. Faturasız hat kullanıyorsanız 1 adet tarihi son 2 ayı geçmemiş adınıza kayıtlı bir fatura vermeniz gerekecektir. Faturalı hat kullanan aboneler bu işlemi sadece kimlik fotokopisi vererek tamamlayabilir.

Numara taşıma için gerekli evraklar;

  1. Churn başvuru formu (numara taşımalarda)
  2. Hat sahibinin kimliğinin fotokopisi (ehliyet, pasport’ta verilebilir)
  3. Vodafone abonelik sözleşmesini imzalaması

Not: Başvuru için gereken bu evrakları sizin temin etmenize gerek yoktur. Yetki kişi tarafından adresinize getirilecektir.

Avea faturalıdan Vodafone faturalıya geçiş başvurusu

Türk Telekom’dan Vodafone faturalı hatta geçiş işlemleri için bazı süreçler yaşanacaktır. Bunları şu şekilde sıralayabiliriz;

  1. Başvuru yapıldıktan sonra size kampanya ve tarifeler için dönüş sağlanır.
  2. Onayınızın ardından adresinize sözleşme ve yeni SIMKART gönderilir.
  3. 1 adet kimlik fotokopisi alınır, sözleşme imzalatılarak sistema tanımlanır.
  4. Hat taşıma için evraklar sisteme girildiğinde ortalama 24 saat gibi sürelerde geçiş yapılır. Bu süre sonunda size SMS gönderileceğinden kolayca takip edebilirsiniz.

Avea faturalıdan Vodafone faturalıya geçiş kaç gün sürer?

Numara taşıma süreleri sözleşme imzalama hızı ve kimlik fotokopisinin tesmili ile doğru orantılıdır. Normalde geçişler 24 saat gibi bir süre sonunda açılırken evraklar gelişi ne kadar gecikirse hattın açılma süresi o kadar uzayacaktır.

Türk Telekom faturalıdan Vodafone faturalıya geçiş numara seçme

Avea abonesi dilerse numara taşıma işlem sırasında yeni bir numara alabilir. Böyle durumda numara seçimi yaparak adresinize yeni numaranızın olduğu SIMKART gönderilecektir. SMS geldiğinde bu hattı takın yeni numarayı kullanmaya başlarsınız. Eski numaranız kendiğinden iptal olacaktır. Numara değiştirmek istemeyen aboneler başka işlem yapmaya gerek kalmadan normal numarasını taşıyabilir.

Avea faturalıdan vodafone faturalıya geçiş ücreti

Numara taşıma işlemleri için ek ücret faturanıza gelmez. Bununla beraber adrese gönderim yapıldığı içinde ekstra bir ücret ödemezsiniz. Hattınıza ait seçtiğiniz tarife neyse faturanıza o tutar yansır.

Avea faturalıdan vodafone faturalıya geçişte hat kapanır mı?

Numara taşıma işlemleri sırasında geçen günlerde hattın kapanması gibi bir durum söz konusu değildir. Hattın taşındığına dair mesaj gelene kadar hat açıktır. Mesaj geldiğinde yeni SIMKART takılarak kesinti olmadan hattı kullanabilirsiniz.

Faturalı Numara Taşıma İşlemleri

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.

Yorumlar

Burada yorum yok.. bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP