Akk'siz internet tarifeleri 2018, Akk'siz internet kampanyaları 2018
Size yardımcı olalım...↓
BAŞVURUAlyapı SorguYardım İste

Akn’siz internet paketleri 2018, Akn’siz Adsl-Vdsl-Fiber internet paketleri 2018

AKN’siz internet tarifeleri ve paketleri 2018

Akn’siz (AKK’siz) internet paketleri merak edenler için hemen konunun başında belirtelim; 2018 yılı sonuna kadar AKK olan paketler devam edecektir. 1 Ocak 2019 yılı itibari ile AKN’siz paketlere geçiş yapılacaktır.

  •  8 MBPS AKK’siz: 12 AY 64.9 TL/12 AY 74.9 TL
  • 16 MBPS AKK’siz: 12 AY 74.9 TL/12 AY 84.9 TL

Yukarıdaki paketler Turkcell Superonline yeni kampanyalardır.

Mevcutta AKK (Adil Kullanım Kotası) olmayan paketler ve kampanyalar biraz fiyat farkı ile satışta bulunmaktadır. Kampanyanıza dahil etmek istediğiniz Adil Kullanım Kotasız paketler için aşağıdaki bağlantı üzerinden tarifelere ulaşabilirsiniz.

Tıklayın Sizi  Hemen Arayalım

AKK’siz internet paketleri

Türk Telekom ev interneti TTNET, TurkNet, Millenicom, Vodafone ev internet, Turkcell Superonline, Kablonet (Uydunet), Digiturk ve D-Smart internet tarifelerinden bu hizmete ulaşabilirsiniz.

2018 yılında Aralık ayı sonuna kadar kullanacağımız AKN’li paketlerde geceleri 02 ile 08 saatleri arasında kotaya takılmadan yani kotanızdan yemeden internet data kullanımı yapabilirsiniz. Bu demek oluyor ki; Upload ve Download ihtiyaçlarını geceye bırakmak anlamına geliyor. Sene sonu ile birlikte 7/24 AKN’siz paket kullanımı yürürlükte olacak.

AKN ne zaman kalkacak?

BTK tarafından yapılan düzenleme bildirimine göre 01. Ocak 2019 tarihi AKN bitiş tarihidir. Bu tarihlerde normal fiyattan daha ucuz internet hizmeti için AKK’li paketler satışta olabilir veya AKN’li paketler yerini Kotalı internet paketleri alabilir. Hizmeti ucuzlatmanın başka yolu yoktur.

AKN’siz paketlere hat taşıma

Evdeki internet hattımı nasıl AKN’siz kullanırım?

Yukarıdaki belirttiğimiz tarihler geldiğinde AKN kaldırıldığında sizin bir başvuru veya işlem yapmanıza gerek yoktur. Müşteri hizmetlerini aramaya gerek kalmadan hattınız otomatik olarak aldığınız kampanya hızınıza göre sabitlenecektir.

Limitli paket kullanan aboneler ise AKN’siz paketlerden birini tercih ederek kampanyaya dahil olabilir. Bu hizmet müşteri hizmetleri aracılığı ile tarife değişikliği olarak tanımlanır.

Taahhütlü limitli internet kullanan aboneler hatlarını üst pakete taşıyabilir veya tarife değişikliği yapabilir. Taahhütlü aboneler yine tarife değişikliği yaparken alt pakete yani daha ucuz internet tarifesine geçiş yapamaz.

Hat taşıma (Churn)

Hat taşıma işlemlerinde hizmetin AKN’li veya AKN’siz olması taşımaya engel değildir. Önemli olan kullandığınız ev internet paketi değil yeni geömek istediğiniz pakettir. AKK’siz paketlerden ADSL, VDSL veya FİBER altyapı uygunluğuna göre seçtiğiniz tarifeye geçersiniz. Eski kullandığınız hız, kota, limit kavramlarını kimse size sormayacaktır.

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.

Yorumlar

Burada yorum yok.. bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP