Faturalı hat siparişi, Online faturalı hat isteme formu
Size yardımcı olalım...↓
BAŞVURUAlyapı SorguYardım İste

Adrese teslim faturalı hat başvurusu, internetten faturalı hat sipariş formu

Adrese teslim faturalı hat başvurusuFaturalı hat siparişi

Faturalı hat başvurusu yapmak istediğinizde artık cep telefoncularını dolaşmaya veya numara seçmelere gerek kalmadı. Başvuru formu doldurularak kolayca internetten faturalı hat siparişi verebilirsiniz. Sadece yeni faturalı hat almakla kalmaz aynı zamanda Vodafone, Turkcell, Türk Telekom Mobil (Avea), Bimcell, Pttcell, Teknosacell gibi hatlar arasında faturalıya geçişlerde yaparak adresinize “Adrese teslim faturalı hat başvurusu” yapılabilmektedir.

Faturalı hat başvuru formu

Faturalı hat online olarak sipariş vermek istiyorsanız aşağıda Turkcell ve Vodafone için talepte bulunarak adresinize gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Not: Başvuru formu sadece Turkcell ve Vodafone faturalı hat talepleri için geçerlidir.

Faturalı hat taşıma ve Yeni faturalı hat siparişi

Faturalıya taşıma: Kullanmakta olduğunuz faturasız hattı yukarıdaki form aracılığı ile faturalıya geçiş yaptırabilirsiniz. Şimdilik sadece Turkcell ve Vodafone talepleri alabiliyoruz. Avea, Bimcell, Pttcell, Teknosacell gibi faturasız hat taşıyan aboneler eğer talep ederlerse hatlarını Vodafone ve Turkcell faturalı yapabilirler.

Faturalıdan faturalıya geçiş: Faturalı hat kullanarak operatör değiştirmek isteyen aboeneler kimlik fotokopisi ile kolayca işlemi tamamlayabilir. Yeni başvurularda olduğu ekstra evrak istenmez. Abonelik sözleşmesi ile kimlik fotokopisi (hat sahibi) teslim edilmesi yeterlidir.

Yeni başvuru: Yeni faturalı hat almak isteyen abonelerde abonelik sözleşmesinin imzalanması, kimlik fotokopisinin teslim edilmesi ve hattı alacak kişinin adresini gösteren son 2 ayı geçmemiş hat sahibi adına kayıtlı fatura istenecektir.

Hat teslimi: Abonelik sözleşmeleri ve hizmetin geçiş veya aktivasyonu için gerekli olan teslimatlar kargo/kurye ile adrese teslim yapılır. Sizin yerinizden kalkmanıza bile gerek kalmadan hangi adrese gelmesini istiyorsanız belirtilen adrese ücretsiz şekilde gönderilerek kısa sürede aktivasyonu yapılır.

Tarife ve numara seçimi: Eğer abone dilerse yeni bir numara alabilir veya eski numarasını değiştirmeden kullanıma devam edebilir. Hat geçiş ve operatör değişimleri için ücret alınmaz. Yeni aboneliklerde ise doğacak olan vergiler ve açılış ücretleri taksitli olarak 12 ay boyunca eşit şekilde fatura edilir.

Numara seçme işlemi ile tarife belirleme müşteri hizmetleri sizi aradığında telefonla yapılabilir. Bütçenize uygun veya düşündüğünüz tarifeyi belirleyerek sipariş verebilirsiniz.

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.

Yorumlar

Burada yorum yok.. bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP