Hızlı internet bağlatma başvuru formu
Size yardımcı olalım...↓
BAŞVURUAlyapı SorguYardım İste

Acil internet istiyorum, hızlı internete başvuru nasıl yapılır?

Acil internet bağlatmak istiyorum

Ev interneti veya işyeri internetini hızlı şekilde bağlatmak isteyen müşteriler için hazırlanan “Hızlı başvuru formu” hem dilediğiniz firma üzerinden en uygun kampanyaya başvuru yapmanıza olanak verir hemde yerinizden kalkmadan hangi hızda internet alabileceğinizi, fiber var mı yok mu, en uygun ve ucuz internet hangisi gibi çeşitli zaman kaybı yaşatan araştırmaları ortadan kaldırır. Başvuru formu altında daha detaylı bilgiler bulunmaktadır.

Hemen internet için başvuru formu

Hızlı internet başvuru avantajları

Kampanyaların duyulan kısmının yanında birde duyulmayan ancak çok daha ucuz fiyatlı internet kampanyaları bulunur. Normalde siz bu kampanyaları araştırmak için 6-7 firmanın web sitelerini dolaşarak avantajları öğrenmek durumundasınız. Fiberiniz olduğu halde ADSL, VDSL kampanyasına başvurabilir veya daha avantajlı ve hediyeli kampanyaları kaçırıyor olabilirsiniz.

Biz ne yapıyoruz;

Başvuru aşamanızdan sonra sizi arayarak lokasyondaki şu değerlere bakıyoruz;

  1. Altyapı Fiber sorgulamaları
  2. Altyapı maksimum alınabilir hız bilgileri
  3. Müşterinin ihtiyacına göre en ucuz internet kampanyaları araştırması
  4. Müşterinin ihtiyacına göre limitli, limitsiz, yalın internet seçimi

yukarıdaki değerlerin araştırmasını yaparak hızlı şekilde ihtiyacı karşılıyoruz. Bu hizmetlerimizin tamamı ücretsiz olup internet aktivasyonun tamamlanmasından sonra bile ek ücret veya faturaya bir fiyat fazlalığı yansıtılmamaktadır.

Hızlı internet nasıl açılır?

İnternet hattının hızlı şekilde bağlanabilmesi için lokasyona yakın ve daha hızlı hizmet verebilen ISS (İnternet Servis Sağlayıcı) firmanın tesbit edilmesi önemlidir. Normalde abone yanlış tercihlerle başvuru süresini 15 güne kadar uzatabilir.

İnternet hizmetinin kalitesinde veya hızında bir ayrışım olmasa bile müşteri ihtiyaç duyduğunda teknik desteğin daha hızlı alınabileceği kurum gibi küçük ayrıntılar önemlidir.

Başvuru formunu dolduran müşteriye mesai bitimi ardından başvuru yapılmışsa ertesi gün dönüş sağlarız. Normalde mesai içi başvuru yapan aboneye 1-2 saat içerisinde yoğunluğua göre dönüş sağlanmaktadır. Pazar günleri ve hafta içi 18:00’dan sonra yapılan başvurular ertesi güne kalır.

Onaylama işleminin hemen ardından aboneye hızlı sevikyat gönderimi yapılarak sözleşme imzalatılır. Sözleşmesinin ne derece hızlı gelmesi o derece hattın aktivasyonunun erkene alınması demektir. Acil isteyen ve hızlı olsun diyen aboneler için ayrıcalıklı hizmet tanımlamaktayız ve yardımcı olmaktayız.

Hattı ile birlikte tablet gibi akıllı cihaz talep eden müşterilerin cihazları aktivasyon tamamlandıktan sonra teslim edilir. Fiber kurulumları ücretsiz olarak yapılmaktadır. Diğer Adsl hizmetlerinde modemler adrese kurye/kargo aracılığı ile teslim edilir.

BaşvuruAlyapı SorguYardım İste


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden yayınlanan makalelerin ve kampanyaların yayın tarihinden sonra TurkNet, Türk Telekom, Avea, Ttnet, Vodafone, Süpernet, Digitürk, Digiturk, Millenicom, Doping, Turkcell, Superonline, Kablonet, Uydunet, Türksat gibi firmaların kampanya, şartlar ve koşullarıyla ürün ve hizmetlerinde değişiklikler yaşanmış olabilir.

Yorumlar

Burada yorum yok.. bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SidebarAKN’siz İNTERNETLER

Duyuru: AKN’siz 2019 yeni nesil internetler için alabileceğiniz maksimum hızı ve altyapı desteğinizi öğrenin!

ALYAPI SORGUSU YAP